Tábor 2022

TÁBOR 2022

Ahoj táborníku,

minulý rok si s námi prožil(a) kus prázdnin na letním táboře. Jak již jistě víš z našich táborových stránek, i letos připravujeme tábor. Opět na konci srpna tentokrát od 13.8.2022 – 27.8.2022 na naší táborové základně Sázava Sedliště a už nyní připravujeme zajímavé hry, celotáborovku a spoustu  dalších věcí.

Celotáborová hra nese letos jméno “Mistři cechů”.
 
Sestava vedoucích zůstala z větší části stejná, takže v létě budeš mít možnost potkat kromě mě i Kudlu, Věrku, Márfyho, Lucku, Krtka, Gora, Džetyho, Širokáče, Zátku, Majdu, Verču, Péťu, Kačku, Matese, Dědu s Babičkou a další – kdo všechno se na táboře objeví, najdeš také na našem webu.

Přihlašování bude spuštěno 24.1.2022 do naplnění kapacity.  

Elektronickou přihlášku na tábor najdeš v záložce „PŘIHLÁŠKA“ – pokud s námi chceš jet, stačí ji jen elektronicky vyplnit a poslat. Tvé jméno se po odeslání přihlášky automaticky propíše do záložky „KDO JEDE“ a je to.

Pokud chceš vzít s sebou na tábor kamarády nebo kamarádky, není nic lehčího než jim prozradit naše webové stránky.

Tábor je určen pro děti ZŠ to je od 1. do 9. třídy (účast je možná v létě po ukončení 9. třídy) a pak samozřejmě tak, jak jsem řekla v letech minulých 🙂

Nezapomeň, že na našich stránkách www.sathava.cz jsou vždy aktuální informace a hlavně si tam s námi všemi nebo s kamarády můžeš povídat na CANCÁKU.

Těšíme se na tebe.        

Daniela Široká – Danka

a táborový kolektiv

Termín: 13. – 27. srpen 2022
Cena: 5 690 Kč (v ceně je zahrnuto ubytování, strava 5x denně, doprava, pojištění, výlety…)
Tábořiště: táborová základna Sázava Sedliště
Odjezd:  v sobotu 13. srpna 2022 z Prahy,
– sraz v 10:45 hodin  parkoviště u polikliniky Antala Staška, stanice metra “C” Budějovická, Praha 4. Odjezd je plánovaný na 11:00 hodin.
Ubytování: chatky
Přihláška: Elektronická na našich stránkách
Adresa tábora: Tábor Sathava – Duha Sedliště
Sedliště, Sázava 285 06

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com