Info

Ahoj táborníku,
 
minulý rok si s námi prožil(a) kus prázdnin na letním táboře. Jak již jistě víš z našich táborových stránek, i letos připravujeme tábor. Opět na konci srpna tentokrát od 15.8. – 29.8.2020 na naší táborové základně Sázava Sedliště a už nyní připravujeme zajímavé hry, celotáborovku a spoustu  dalších věcí.
 
Sestava vedoucích zůstala z větší části stejná, takže v létě budeš mít možnost potkat kromě mě i Márfyho, Kudlu, Věrku, Lucku, Krtka, Gora, Džetyho, Vrtáčka, Širokáče, Špunta, Motyku, Dědu s Babičkou a další – kdo všechno se na táboře objeví, najdeš také na našem webu.
 
Další přílohou je i přihláška na tábor – pokud s námi chceš jet, stačí ji jen vyplnit a poslat. Pokud chceš vzít s sebou na tábor kamarády nebo kamarádky, není nic lehčího. Nakopíruj přihlášku a předej jí. Přihlášku pošli nejpozději do konce února na email Hojada.s@seznam.cz, přihlašování bude spuštěno 24.1.2020.  
 
Tábor je určen pro děti ZŠ to je od 1. do 9. třídy (účast je možná v létě po ukončení 9. třídy) a pak samozřejmě tak, jak jsem řekla v loňském roce 🙂
 
Nezapomeň, že na našich stránkách www.sathava.cz jsou vždy aktuální informace.
 
Těšíme se na tebe.           
 
Daniela Široká – Danka a táborový kolektiv

Termín:15. – 29. srpen 2020
Cena:4 990 Kč (v ceně je zahrnuto ubytování, strava 5x denně, doprava, pojištění, výlety…)
Tábořiště:táborová základna Sázava Sedliště
Odjezd: v sobotu 15. srpna z Prahy,
– sraz v 10:15 hodin, parkoviště u polikliniky Antala Staška, stanice metra „C“ Budějovická
Ubytování:chatky
Přihláška:stáhněte si z našich stránek
Adresa tábora:Tábor Sathava – Duha Sedliště
Sedliště, Sázava 285 06
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com