MATES

VÝSLECH  TÁBORNÍKA

Jméno a příjmení:                          Martin Slimák

Přezdívka:                                        Mates

Táborová funkce:                           oddílový vedoucí

Věk:                                                   podruhé 19

V civilním životě jsem:                  analytik dopravně inženýrských dat = vyhodnocuji sčítání autíček jezdících po Praze pro TSK a.s.

Táborové zkušenosti:                   od malička (již jako předškolák) LDT Jankov, LT Lazy, LT Eustach. Od 16 let na LDT Jankov: praktikant, oddílák, programový vedoucí, zástupce hlavního vedoucího, hlavní vedoucí. O jarních prázdninách: lyžařský vedoucí/instruktor pro dětskou lyžařskou rekreaci Horní Malá Úpa –
Pomezní boudy, chata Kněžna a Hrad, lyžařský vedoucí/instruktor o jarních prázdninách pro děti z TSK Silueta Praha při DDM Praha 7. V roce 2019 mi byla projevena důvěra a mohl jsem se zúčastnit poprvé Tábora Sathava 4. Turnus ve funkci oddílového vedoucího 9. oddílu, což pro mne byla velká čest a zajímavá zkušenost.

Čím si mě získáte:                           pracovitostí, upřímností, humorem a lidskostí

Na táboře razím heslo:                 „Neseď v koutě a něco dělej. Když se kousneš, tak to dáš, co dáš, to bolí, co bolí, TO SI ZAPAMATUJEŠ.“

 

VÍ SE O NĚM, ŽE …                          … má táborové srdce, miluje svou rodinu, je rád venku, v přírodě, v minulosti hrál tenis, věnoval se akrobatickému rokenrolu a dodnes jezdí po závodech s technickým vybavením pod záštitou Českého svazu akrobatického rokenrolu a na závodech obsluhuje časomíru. V roce 2009 absolvoval kurz lyžařského instruktora.

3x absolvoval školení hlavních vedoucích – pod DDM hl. m. Praha Karlínské Spektrum.

Je předsedou a zakladatel spolku Jankováček.

Má rád cyklistiku, účastní se organizovaných pochodů a co hlavně, MOC RÁD SI POSEDÍ S PŘÁTELI U OHNĚ A KYTARY.

.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com